Baśniowe harce w Ratuszu

Realizator:  Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice

Miejsce:  Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice, ul. Rynek 1

Termin warsztatów:  2 - 14 lipca

Terminy i miejsce pokazów: 12 lipca | godz. 16:00 - Ratusz w Ciężkowicach                                                     

Koordynator:  Bogdan Krok

e-mail:  ckultury@ciezkowice.pl

W Ciężkowicach aż roi się od legend i niezwykłych historii – choćby o skale Ratusz, która podobno jest dawnym magistratem… Dwudziestoosobowa grupa dzieci przyjrzy się lokalnym opowieściom i dokładnie je zbada. Praca będzie odbywać się w trzech Laboratoriach: Laboratorium Drobiazgowych Badaczy, Pracowni Rozfantazjowanych Ale Krytycznych Opowiadaczy i Grupie Niewątpliwie Zaskakujących Wynalazców. Do jakich wniosków dojdą po dwóch tygodniach? W jakiej formie zaprezentują swoje przemyślenia? Gdzie odbędzie się finałowy spektakl? Odpowiedzi na te pytania dopiero poznamy!

(fot. Michał Babral)

Prowadzący warsztaty

Adrianna Winkowska

charakteryzatorka teatralna, wizażystka. Absolwentka Szkoły Charakteryzacji i Makijażu FAM w Krakowie.

Justyna Rejkowicz 

absolwentka szkoły tańca „Honorata”, z pasją realuzuję się w tańcu. Z zamiłowaniem ćwiczy styl hip-hop i dancehall.

Zuzanna Gąsior  

uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu. Bierze udział w licznych spektaklach baletowych w Operze Śląskiej. 

Bogdan Krok

ukończony kurs kwalifikacyjny II stopnia z teatru Min. Kultury i Sztuki. Założyciel Młodzieżowej Grupy Teatralnej SYNAPSY, reżyser amatorskich zespołów teatralnych z 30-letnim stażem.

Justyna Zych

absolwentka Liceum Plastycznego w Tarnowie. Studiowała na ASP w Krakowie. Prowadziła warsztaty malarskie oraz zajęcia manualne z dziećmi. Jako scenograf prowadziła cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży na potrzeby realizacji projektów.

Mateusz Dzidkowski

jeden z założycieli Teatru Improwizacji So Close, absolwent kursu z zakresu pedagogiki teatru. Prowadził warsztaty improwizacji teatralnej dla aktorów Teatru Ludowego           w Krakowie oraz cykliczne warsztaty improwizacji dla dzieci.

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.