Wyspa Potarganych Myśli

Realizator:  Teatr im. Juliusza Osterwy 

Miejsce:  Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim

Termin warsztatów:  25 czerwca - 7 lipca

Terminy i miejsce pokazów:  6 lipca | godz. 13:00 - Duża Scena im. I. i T. Byrskich

                                                                 7 lipca | godz. 14:00 - Centrum Handlowe Nova Park                                         

Koordynator: Magdalena Bożek

e-mail: m.bozek@teatr-gorzow.pl

Podczas warsztatów teatralnych będziemy przyglądać się wyspom – realnym, wydzielonym przestrzeniom oraz tym, na które uciekamy w swojej wyobraźni. Pierwszy tydzień poświęcimy na wzajemne poznanie się uczestników i prowadzących oraz na nieskrępowaną, kreatywną zabawę. Na tej podstawie wybierzemy wątki i zdarzenia, które rozwiniemy na etapie pracy warsztatowo-eksperymentalnej. Drugi tydzień będzie więc intensywnym czasem przygotowań do pokazu finałowego. W rezultacie powstanie spektakl teatralny zatytułowany „Wyspa Potarganych Myśli”, który zostanie zaprezentowany dwukrotnie: raz w ramach Gorzowskiego Festiwalu Teatrów Ogródkowych – Scena Letnia, a następnie w Centrum Handlowym NovaPark.
(fot. Ewa Kunicka

Prowadzący warsztaty

Kamila Pietrzak –Polakiewicz

aktorka Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Prowadzi warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci i młodzieży z różnych grup społecznych . Współautorka i wykonawczyni pierwszego w województwie lubuskim spektaklu dla dzieci od 1. roku życia „Baju, baju mój naj-naju”.

Joanna Sapkowska

absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, wydziału Architektury i Wzornictwa, kierunek Wzornictwo. Obecnie ilustruje książki dla wydawnictw oraz tworzy dekoracje i scenografie na zamówienie.

Bartosz Bandura

aktor Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Absolwent Wydziału Teatru Tańca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Prowadził liczne warsztaty w kraju i zagranicą. Wykładowca podstaw ruchu scenicznego oraz świadomości ciała w Regionalnym Ośrodku Edukacji w Poznaniu.

Darian Wiesner

z wykształcenia aktor dramatu i animator kultury ze specjalizacją teatralną, aktor Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Program manager oraz specjalista od promocji firmy Art Dance Baby.

Sylwia Radziwanowska

absolwentka pedagogiki ogólnej, wczesnoszkolnej, specjalnej oraz terapii pedagogicznej. Od 14 lat pracuje w Zespole Kształcenia Specjalnego nr 1 w Gorzowie, gdzie prowadzi zespół muzyczno-taneczny. Instruktorka muzykoterapii.

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.