KONIEC TO DOPIERO POCZĄTEK

Realizator:  Centrum Kultury Gminy Jabłonna

Miejsce:  Gmina Jabłonna – głównie Centrum Kultury Gminy Jabłonna, Piotrków Drugi 10, 23-114 Piotrków Drugi

Termin warsztatów:  16-28 lipca

Terminy pokazów:  28 lipca | godz. 21:30 - Centrum Kultury Gminy Jabłonna

Koordynator: Katarzyna Krzywicka

e-mail: centrumkultury@jablonna.lubelskie.pl

KONIEC TO DOPIERO POCZĄTEK to dwutygodniowe spotkanie młodzieży z podlubelskiej Gminy Jabłonna w twórczej wspólnocie. To także warsztaty teatralne, medialne, plastyczne, lalkowe i społeczne skupione wokół marzeń, planów, oczekiwań i wyobrażeń o przyszłości na przecięciu osi: WIEŚ/MIASTO i BYŁO/BĘDZIE. Co będzie, gdy już stąd wyjadę? Co będzie po wakacjach? Kim będę jak będę dorosła/y?

Prowadzący zapraszają młodych ludzi do przygotowania widowiskowego spektaklu plenerowego z wykorzystaniem samodzielnie stworzonych z recyclingu lalek i form przestrzennych. Głównym założeniem jest stworzenie młodzieży przestrzeni do swobodnej twórczości, świadomego uczestnictwa w procesie pracy oraz oddanie w ich ręce ostatecznych decyzji artystycznych dotyczących finałowego pokazu.

( fot. Hanna Linkowska)

Prowadzący warsztaty

Edmund Kuryluk

teatrolog, animator kultury, śpiewak, pedagog. Prowadzi zespoły śpiewacze, zajęcia śpiewu i teatralne.

Katarzyna Krzywicka

menedżerka kultury, animatorka społeczności lokalnych, społecznica. Prowadzi zajęcia twórcze metodami pedagogiki teatru.

Agata Sztorc

historyczka sztuki, animatorka kultury, edukatorka, kuratorka wystaw. Prowadzi zajęcia edukacyjne z wszystkimi grupami wiekowymi w galerii sztuki współczesnej.

Hanna Linkowska

fotografka, artystka wizualna, operatorka i reżyserka, śpiewaczka tradycyjna. Prowadzi warsztaty śpiewu tradycyjnego oraz fotografii i wideo.

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.