Szkoła Pedagogów Teatru 

Szkoła Pedagogów Teatru to warsztaty, spotkania i webinaria, które realizujemy w ramach programu Lato w teatrze. Odbywają się w różnych momentach w roku: przed i w trakcie naboru wniosków, by wesprzeć osoby przygotowujące projekty; w maju, by spotkać beneficjentów danej edycji programu i w trakcie całego roku, by wspierać i sieciować, każdego, komu na sercu leży podmiotowe traktowanie dzieci i młodzieży, oddawanie im twórczego głosu i wspieranie w rozwoju korzystając z metod pedagogiki teatru.
W trakcie całego roku będziemy proponować spotkania, które pozwolą przyjrzeć się swojej pracy, a także umożliwią nabycie oraz poszerzenie kompetencji związanych z pracą w grupie i z grupą.

warszataty styczniowe | nabór trwa

Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone dla osób zainteresowanych składaniem wniosków w programie Lato w teatrze 2022. Konkurs zostanie niebawem opublikowany na naszej stronie www.latowteatrze.pl.

UWAGA: Można wziąć udział tylko w jednym, wybranym warsztacie. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania, udział w warsztatach będzie mogła wziąć jedna osoba reprezentująca daną instytucję/organizację. Warsztaty będę realizowane w formule online. Ze względu na ich charakter, warto zadbać o dobre łącze internetowe, kamerę, oraz spokojną przestrzeń.

Budowanie zespołu projektowego

Prowadzenie: Justyna Czarnota

Termin: 25 stycznia 2022 godz. 11:00-15:00

Miejsce: warsztat na zoomie

Koszt udziału: bezpłatny

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 stycznia.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić ankietę KLIKNIJ TU 

Zastanów się przez chwilę

W jaki sposób w twojej instytucji lub organizacji rodzą się pomysły na projekty? W głowie osoby liderskiej? W duecie? W całej grupie? Co się potem z nimi dzieje?Często do realizacji pomysłów  potrzeba większej liczby osób. W jaki sposób zapraszasz innych do współpracy? Na co się z nimi  umawiasz i w jaki sposób to robisz?Co dzieje się w trakcie realizacji projektów? Czy widzisz  jakieś tendencje w swoim zachowaniu? A współrealizatorów iwspółrealizatorek?

Zapraszam na warsztat, podczas którego uczestnicy wspólnie będą dzielić się doświadczeniami  dotyczącymi realizacji projektów kulturalnych oraz zastanawiać się, jakie decyzje w tym obszarze mogą najbardziej wspierać przygotowanie tegorocznego wniosku do programu Lato w teatrze.

Justyna Czarnota

Pedagożka teatru, pasjonatka teatru dla dzieci i młodzieży. Od 2010 roku pracuje w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego. W latach 2015-2017 była koordynatorką programu Lato w teatrze, a obecnie kieruje Działem Pedagogiki Teatru. Kocha pracować szybko i dużo, ale na szczęście rozumie, że nie wszyscy tak mają i próbuje to uwzględniać w swoich działaniach. Trenuje się również w ograniczaniu w życiu stresu – sobie i ludziom, z którymi współpracuje.

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.